O mnie

Witaj na stronie Fenomenu Kobiecości!

Nazywam się Monika Szadkowska. Jestem terapeutką, pracuję z kobietami doświadczającymi przemocy domowej, żonami alkoholików, ale również doświadczającymi chwilowych trudności i takimi, które chcą usprawnić, ulepszyć swoje życie. Jestem również life coachem i autorką projektu Chcę Mieć Dziecko (sprawdź tutaj:http://chcemiecdziecko.pl/). 

Pracuję z Kobietami doświadczającymi trudnego czasu w życiu. Pomagam im znaleźć wyjście z sytuacji pozornie bez wyjścia. Pokazuję, w jaki sposób mogą dotrzeć do ukrytego w nich potencjału, siły i mocy. Razem szukamy rozwiązań. Wspólnie znajdujemy nowe możliwości działania. Pomagam im odkryć ich pewność siebie. Zmienić przekonania, zadbać o zdrowe granice  w relacjach z bliskimi, pokochać siebie. Wyznaczyć ścieżkę życiowej drogi, określić cele do realizacji.

Żeby każda Kobieta miała poczucie, że żyje na 100% swoich możliwości. I jest przy tym szczęśliwa i spełniona!

W swojej pracy dużo mówię o konsekwencji i odpowiedzialności za siebie oraz swoje myśli i działania. Motywuję do wiary w siebie. Zawsze skupiam się zasobach Kobiety, z którą pracuję. Bo wiem, że masz w sobie potencjał i moc!

Jestem otwarta i komunikatywna. Umiem słuchać. Często się uśmiecham, co w połączeniu z empatią i serdecznością ułatwia rozmowę i budowanie relacji.

Wiem, że żeby coś w sobie zmienić i dać się poprowadzić potrzebne jest zaufanie i poczucie bezpieczeństwa, atmosfera serdeczności i akceptacji. To wszystko daję w czasie coachingów i warsztatów. Robię wszystko, aby moje artykuły, blogi, posty i newslettery również emanowały ciepłem, serdecznością i  uważnością na Twoje potrzeby. Żebyś miała poczucie, że trafiłaś do bezpiecznego miejsca, pełnego inspiracji i żebyś miała pewność, że potrafię Ci pomóc.

Ukończyłam Studium Pomocy Psychologicznej organizowane przez Instytut Psychologii Zdrowia, kurs Intensywnego wprowadzenia do NLP. Z wykształcenia jestem pedagogiem, ukończyłam studia na Uniwersytecie Warszawskim.

Moje artykuły znajdziesz na stronach Magazynu Psychologicznego Tu i Teraz http://magazyntuiteraz.pl/, kobiecego portalu Kobbieciarnia (który jest również patronem medialnym książki „Fenomen Kobiecości”http://www.kobbieciarnia.pl/ a także portalu poświęconemu zagadnieniom niepłodności http://nieplodnirazem.pl/

W swojej pracy wykorzystuję techniki animacyjne, NLP, znajomość zasad skutecznej komunikacji. Inspiracje do warsztatu coacha czerpię  z różnych źródeł: książek, artykułów, szkoleń. Cały czas zdobywam wiedzę, abyś doszła do swojego celu szybko i skutecznie!

Moim życiowym mottem jest zdanie WIEDZA JEST WAŻNA, ALE TO DZIAŁANIE PRZYNOSI EFEKT.

Chcesz mnie poznać jeszcze lepiej?

Przeczytaj  wywiad ze mną na portalu Kobbieciarnia!

ODBIERZ PREZENT i zapisz się na newsletter a otrzymasz skuteczne narzędzie, które pomoże Ci określić, jakich zmian oczekujesz w swoim życiu: „Wiem, czego chcę!” I żeby nie przegapić dostawy wiedzy, inspiracji i motywacji do działania. Do bycia Kobietą Spełnioną i Szczęśliwą!