Referencje

 

 

Jestem kobietą, matką dwójki dzieci (2 klasa szkoły podstawowej i końcówka gimnazjum), żoną, prowadzę własną firmę.,

Czasem miałam poczucie chaosu i trudno mi było pogodzić życiowe role. Postanowiłam to zmienić.

Life coaching z Moniką Szadkowską to czas naprawdę twórczych zmian w moim życiu. Zależało mi na pogodzeniu życiowych ról żony, matki, właścicielki firmy. Potrzebowałam zmiany relacji z dziećmi, chciałam bardziej je usamodzielnić i udało mi się!

Zaczęłam patrzeć na ich sukcesy przez pryzmat ich możliwości i potrzeb. Zminimalizowałam własną nadkontrolę. Uwierzyłam w ich możliwości. Nauczyłam je odpowiedzialności za swoje czyny i ponoszenia konsekwencji swoich zachowań. Odkryłam, że dzieci dają radę – co napawa mnie dumą także dlatego, że to zmiana moich zachowań względem nich przyniosła tak wspaniałe rezultaty.

Monika pomogła mi też zweryfikować przekonania związane z byciem dobrą żoną, panią domu. Uświadomiłam sobie swoje potrzeby i oczekiwania w relacji z mężem, z prowadzeniem domu.

Pozytywne zmiany w moim życiu, funkcjonowaniu, postrzeganiu siebie i swoich ról życiowych nastąpiły szybciej niż myślałam!

Wcześniej wiedziałam, że powinnam zmieniać swoje zachowania, podejście do dzieci – ale sprawiało mi to trudności. Tymczasem Monika potrafiła zmobilizować mnie do zmian.

Naprawdę jest tak, jak w jej haśle: Wiedza jest ważna, ale to działanie przynosi efekt.

Polecam Kasia!

 

Wspaniały człowiek ze świetnym, ciepłym podejściem do życia i ludzi.
Osoba, która znacząco wpłynęła na moje życie.
Profesjonalista z wielkim i otwartym sercem.
Dziękuję Ci za to.

Renata

Nauczyłam się rozpisywać cele żeby zwiększyć skuteczność swoich planów, zamierzeń. Zaczęłam je po prostu realizować! To, co wydawało mi się chaosem nabrało kształtu i kierunku. A do tego ta energia, którą w sobie czułam! Teraz wiem, że mogę wszystko! (…)

Z Moniką bardzo dobrze się rozmawia, jest wspierająca, ma w sobie pozytywną energię, którą zaraża – mnie zaraziła! Monika zmotywowała mnie do szybkiego działania, poczułam się pełna energii i zaczęłam robić rzeczy do tej pory odkładane. Coachingi z Moniką działają, zmieniają i przynoszą efekt. Naprawdę polecam!

Anita

Przykładowe komentarze pod postami na Facebooku:

– Bycie doskonałym nie jest zdrowe dla nas samych. Cieszę się kim jestem teraz. Bo tu i teraz jest aktualne i pokazuje, że nie trzeba tkwić w tym co było.
Ta ścieżka z dzieciństwa pozwala nam podjąć odpowiednią edukację, która rozwija nas wciąż i pcha wciąż do przodu. Prawdziwy rozwój to nie to samo co czytanie książek lecz doświadczenia własnych ograniczeń. Trzymajcie się. Dziękuję p.Monice.

– Jesteś cudowna

– Dzień dobry. Wiedza lepsza od śniadania i jestem właśnie na takim etapie – karmienie głowy to jest TO.

– Uwielbiam! Dziękuję.

– Dziękuję pani Moniko, że pani jest. Zbudowała pani mnie i wciąż tego dokonuje.

Jeśli przemawia do Ciebie to, co o pracy ze mną sądzą Kobiety które mnie poznały i otrzymały oczekiwaną wiedzę i wsparcie ODBIERZ PREZENT i zapisz się na newsletter a otrzymasz skuteczne narzędzie, które pomoże Ci określić, jakich zmian oczekujesz w swoim życiu: „Wiem, czego chcę!”.