Fenomen Kobiecości

- Puść sprawy na które nie masz wpływu - zaszumiał wiatr.
- Boję się...
- Wiem. Ale puść... Dziecko nie nauczyłoby się chodzić gdyby cały czas trzymało matkę za rękę. Miej w sobie odwagę dziecka.

Kilka zdań o książce - historia powstania

Obudź w sobie kobiecość, bądź spełniona i szczęśliwa w swoim życiu

Niemożliwe? Być może tak myślisz przytłoczona porażkami, trudnościami. Być może w codziennym zabieganiu, szukaniu kompromisów i sposobów na to aby Twoim bliskim było dobrze zaczęłaś zatracać samą siebie. Możesz to zmienić! W codziennych wyborach skup się na kobiecej intuicji, wsłuchaj się w siebie... to właśnie Fenomen Kobiecości.

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

- Nie szukaj potwierdzenia swojej własnej wartości w innych ludziach - szemrał strumień.
- To miłe, kiedy ktoś potwierdza, że miałam rację, że dobrze myślę, ładnie wyglądam, mądrze wychowuję dzieci. Pomaga mi to uwierzyć, w słuszność moich decyzji i wyborów. Czuję się wtedy lepsza – mówiła Kobieta.
- Lepsza od kogo?- zdziwił się strumień.
- No… od tych ludzi, którzy myślą inaczej, gorzej – bez namysłu odparła Kobieta.
- Przecież każdy z nas jest inny, niepowtarzalny – zadumał się strumień – każdy ma swoją własną misję do spełnienia, swoją własną wartość do przekazania światu… Nie ma ludzi, rzeczy, spraw gorszych od innych. Porównywanie jest bez sensu… Pomyśl, gdybym chciał być jak wielka rzeka, wtedy zatraciłbym swoją duszę. Nie przychodziłabyś posłuchać szmeru wody spływającej po kamieniach. Wielkie rzeki mają swoją misje a ja mam swoją. Tak jest. Tu nie ma co porównywać.
Bez sensu jest czuć się gorszym tylko dlatego, że części ludzi się to nie podoba albo mają inne zdanie. Albo po prostu ci nie przytakną.
To nie umniejsza twojej wartości.
Ty również masz swoje zdanie, wartości, poglądy, urodę, swój niepowtarzalny urok osobisty. Bądź z siebie dumna, że jesteś właśnie taka!

To właśnie Fenomen Kobiecości

MONIKA SZADKOWSKA

Nazywam się Monika Szadkowska. Na co dzień jako terapeutka pracuję z kobietami, które doświadczają życiowych tragedii, chwilowych trudności i takimi, które po prostu chcą ulepszyć swoje życie.

Pomagam kobietom znaleźć wyjście z sytuacji pozornie bez wyjścia. Pokazuję, w jaki sposób mogą dotrzeć do ukrytego w nich potencjału, siły i mocy. Razem szukamy rozwiązań. Wspólnie znajdujemy nowe możliwości działania. Pomagam im odkryć ich pewność siebie. Zmienić przekonania, zadbać o zdrowe granice w relacjach z bliskimi, pokochać siebie. Żeby każda z nas miała poczucie, że żyje na 100% swoich możliwości. I jest szczęśliwa i spełniona!

ZAMÓW KSIĄŻKĘ

Fenomen Kobiecości - FRAGMENTY KSIĄŻKI

Fenomen Kobiecości -EMOCJE

- Szczęście oznacza odnalezienie sensu w każdej chwili życia - uśmiechnął się do Kobiety promień letniego słońca.
- Wiem, zaczęłam to odkrywać - szepnęła Kobieta.
- Kiedyś myślałam, że szczęście to ogromna góra dostępna dla nielicznych zdobywców.
Dzisiaj wiem, że szczęście ukrywa się w każdej chwili dnia.
Wystarczy je dostrzec!

To właśnie Fenomen Kobiecości

- To na co najbardziej narzekasz, czym się martwisz staje się dla Ciebie ciężarem, który nosisz ze sobą cały czas - powiedziało Kobiecie słońce.
- Ale w życiu są zmartwienia i troski - zauważyła Kobieta - nie da się ich nie mieć...
-Ale w życiu są również piękne chwile, radości, widoki, życzliwi ludzie, czemu nie skupisz się na nich? Jeśli skupisz się na tym co dobre będzie Ci łatwiej, lżej. Będziesz iść przez życie bez balastu zmartwień.
Odrzuć go i poczuj lekkość!

To właśnie Fenomen Kobiecości

Fenomen Kobiecości -ROZMOWY Z INTUICJĄ


- Akceptuj w swoim otoczeniu to, co sprawia przyjemność zmysłom...
Otaczaj się tym, co piękne, inspirujące. Tym, co jest pokarmem dla oczu, dotyku, słuchu, smaku...
Doświadczaj przyjemności.
Dowiedz się, co lubisz a polubisz życie - Kobieta zasłuchała się w szum pięknej muszli. Pomyślała, że powinna zadbać o piękno wokół siebie. Zrozumiała, że będzie ono energią jej życia.

To właśnie Fenomen Kobiecości

- Puść sprawy na które nie masz wpływu - zaszumiał wiatr.
- Boję się...
- Wiem. Ale puść... Dziecko nie nauczyłoby się chodzić gdyby cały czas trzymało matkę za rękę. Miej w sobie odwagę dziecka.

To właśnie Fenomen Kobiecości

Fenomen Kobiecości -UWIERZ W SIEBIE

- Nigdy nie zapominaj, jak bardzo jesteś wartościowa.
Nigdy!
Bez względu na wszytko - przypomniało Kobiecie jej wspaniałe, mądre serce - Jesteś bardziej wartościowa niż wszystkie klejnoty, które tak chętnie podziwiasz.
Jesteś bezcenna!

To właśnie Fenomen Kobiecości

- Mam po prostu dość - zapłakała Kobieta.
- To odpuść sobie - rzucił niedbale przelatujący wiatr - tak po prostu daj sobie czas na wytchnienie, odpoczynek, relaks...
- Jak to? Nie mogę!
- Możesz, a nawet czasami musisz. Jesteś człowiekiem i masz prawo mieć dość. Wtedy daj sobie czas na ciszę, pozwól sobie na łzy... Niech to wszystko co w Tobie zalega, co Cię tłamsi i odbiera energię przestanie być ważne. Pozwól sobie na regenerację, odpręż się. Wtedy smutek odpuści i znowu będziesz Panią samej siebie!

To właśnie Fenomen Kobiecości


Fenomen Kobiecości -MĘŻCZYZNA I RELACJE

- Naprawdę chciałabyś dogodzić wszystkim? Nie żartuj! - przestraszył się promień słońca. - Nikt tego nie umie zrobić!
- Chcę być idealna - broniła swojego pomysłu Kobieta.
- Bądź sobą. To wystarczy.

To właśnie Fenomen Kobiecości

-Będąc w związku chcę kochać dwie osoby - postanowiła Kobieta.
Chcę kochać i siebie i partnera.

To właśnie Fenomen KobiecościKilka słów od autorki

Fenomen Kobiecości gości na portalu społecznościowym, gdzie od kilku lat Kobieta z moich postów uczy się poznawać siebie, radzić sobie z własnymi lękami, emocjami, życiowymi rozterkami. Jej przewodnikami są natura i własna intuicja. To dzięki nim Kobieta podejmuje decyzje, które ułatwiają życie i sprawiają, że odkrywa Ona swój potencjał. Swoją wewnętrzną Moc.

Zauważyłam, że Kobiety we współczesnym świecie zatracają cenną umiejętność słuchania głosu natury i własnej intuicji.

Fenomen Kobiecości polega na odnalezieniu drogi do poznania samej siebie, wsłuchania się w odgłosy przyrody, wykorzystaniu intuicji w codziennym życiu. Kobieta, jeśli tylko da sobie czas aby kontemplować moc natury – odkryje moc w sobie samej.

KUP KSIĄŻKĘ

A oto przykładowe komentarze, które z radością czytam pod moimi postami:

- Bycie doskonałym nie jest zdrowe dla nas samych. Cieszę się kim jestem teraz. Bo tu i teraz jest aktualne i pokazuje, że nie trzeba tkwić w tym co było.

- Ta ścieżka z dzieciństwa pozwala nam podjąć odpowiednią edukację, która rozwija nas wciąż i pcha wciąż do przodu. Prawdziwy rozwój to nie to samo co czytanie książek lecz doświadczenia własnych ograniczeń. Trzymajcie się. Dziękuję p.Monice.

- Jesteś cudowna

- Dzień dobry. Wiedza lepsza od śniadania i jestem właśnie na takim etapie - karmienie głowy to jest TO.

- Uwielbiam! Dziękuję.

- Dziękuję pani Moniko, że pani jest. Zbudowała pani mnie i wciąż tego dokonuje.
- Pozdrawiam panią Monikę i życzę jasności umysłu i radości, z którą pani nas oświeca.

- Piękne i to bardzo!!!

- Jestem Sobą Jestem właśnie Kobietą wolną piękną spełnioną i pełną pasji.Jestem tą która tworzy i niszczy... Jestem dzieckiem tej ziemi i energią życia i JESTEM Z TEGO DUMNA. I myślę,że trafiłam w dobre miejsce.

- To o mnie. Dziękuję.

- Podpisuję się pod tym.

- Właśnie to zdanie dziś chciałam przeczytać, dziękuję.

- Tego właśnie potrzebowałam.

- Świetne przesłanie. Dziękuję.

- Widzę w „tej Kobiecie" bardzo dawną siebie. Dziś jestem wiatrem, różą perłą, promieniem słońca

- Pierwsze co robię po włączeniu fb to wyszukuję Twoje teksty, tak wiele siły dają na codzienne zmagania i spokoju na trudności każdego dnia, dziękuję

- Jak miło przeczytać to co się właśnie myśli

- To działa. Pozdrawiam cieplutko

- Jakbym czytała o sobie

- Lubię czytać teksty strony Fenomen Kobiecości. Jest kojący, nastawiający pozytywnie do siebie i otoczenia. Jest jak "zastrzyk dobrej energii na dzień dobry. "Pozdrawiam serdecznie

Odnajdź drogę do swojej intuicji i wewnętrznej kobiecej mocy. Wykorzystaj ją w codziennym życiu.