Obudź w sobie Kobietę!

obudź w sobie kobietę

Kobiety mają w sobie ukryte piękno. Mają duszę i umysł – piękno wewnętrzne i ciało – piękno zewnętrzne.

Każda kobieta jest piękna. Jej piękno może być schowane, ukryte z jakiegoś powodu – kiedy na przykład nie akceptuje swojej kobiecości, brakuje jej pewności siebie, czuje się „niegodna”, aby wyglądać pięknie. Mimo że czasem być może zaniedbana, każda ma w sobie piękno. To jeden z Fenomenów Kobiecości.

Tak już jest, że rodzimy się w ciałach określających płeć.

Bycie kobietą ma wiele atutów i słodkich sekretów niedostępnych mężczyznom i warto to w życiu wykorzystać!

Obudź w sobie kobietę, żyj według kobiecej energii, kobiecego naturalnego cyklu. Wykorzystaj kobiecy potencjał, swoje zasoby, specyficzne dla kobiet.

Często jest tak, że osiąganie sukcesu życiowego kojarzy nam się z męskim wzorcem zdobywcy kolejnych szczytów, realizacją jasno, wyraźnie postawionych zadań. Wspinanie się po szczeblach kariery, bycie dobrym, wydajnym pracownikiem, managerem, rodzicem, małżonkiem… I oczywiście nie ma w tym nic złego. Cele nadają życiu kierunek i sens. Z jednym małym „ale” – realizuj je w zgodzie z sobą! Kobiety mają tendencję do zaprzeczania swoim poglądom, potrzebom pragnieniom, emocjom… Chcą zaskarbiać uwagę i przychylność innych. Źródła swojej mocy i poczucia wartości szukają w opiniach ludzi, chcą żyć, dostosowując się do świata i oczekiwań innych. Warto to zmienić…

Czas, aby kobiety nauczyły się, zrozumiały, chciały osiągać sukces życiowy według kobiecego schematu wartości. Z kobiecą energią, intuicją – dzięki niej i według niej. Czas w codziennych wyborach skupić się na kobiecej intuicji, wsłuchać się w siebie, żyć zgodnie z cyklem natury – bo jesteśmy jej częścią. To właśnie Fenomen Kobiecości.

My, kobiety, mamy w sobie mądrość tysięcy naszych przodkiń. Jest w nas Dzika Kobieta, opisana w książce „Biegnąca z wilkami” przez nieocenioną Pincole Estes. Dzika Kobieta podpowiada, ma wiedzę, rozumie rytm kobiecego ciała i jego połączenia z naturą. Zna drogę do podświadomości i jest zaprzyjaźniona z naszą intuicją… Tylko że my, w zracjonalizowanym świecie nie mamy z nią kontaktu, nie ufamy jej, nie słuchamy podszeptów naszej duszy.

Możesz jednak to zmienić! Obudź w sobie Kobietę, naucz się siebie, wsłuchaj się w swoje pragnienia i potrzeby. Odrzuć ograniczenia przekonań, wyzwól emocje! Odkryj w sobie potencjał do tego, aby żyć szczęśliwie, cieszyć się swoją kobiecością i jej atrybutami, zarówno zewnętrznymi, jak i wewnętrznymi.

Jesteś wyjątkowa.

Wykorzystaj to!

Zapraszam do lektury książki „Fenomen Kobiecości”!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *